Czyszczenie wnętrz samochodów

Czyszczenie samochodów

Pranie tapicerki materiałowej - od 150 zł

Podczas prania tapicerki używany jedynie atestowanych środków chemicznych, które nie uszkodzą materiałowej powierzchni i nie powodują alergii. Stosujemy renomowaną metodę dwuetapowego cyklu czyszczenia metodą ekstrakcji, bazującą w skrócie na efektywnym rozpuszczaniu zabrudzeń, a następnie wypłukaniu ich pod dużym podciśnieniem. Zapewnia to skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń, plam, nieprzyjemnych zapachów i odtłuszczanie. Technologia prania ekstrakcyjnego różni się od najczęściej stosowanych zabiegów (pianki, szampony, para) tym, że nie usuwa jedynie widocznych zabrudzeń zewnętrznych, ale gruntownie wypłukuje zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz materiału. Takie traktowanie tapicerki zbliża ją do stanu fabrycznego. Proces czyszczenia pozwala także uwolnić tapicerkę od bakterii, drobnoustrojów i roztocz, które stają się przyczyną wielu infekcji górnych dróg oddechowych i alergii.

Zasadnicza różnica polega tu więc na stosowanych urządzeniach, umiejętnie dobieranych środkach chemicznych dla danego materiału i jego zabrudzeń, oraz oczywiście samej technice. Bez tego skuteczność zabiegu nie będzie zadowalająca. Finalnie Twoja tapicerka będzie jak nowa, a Ty nie musisz się obawiać, że na Twojej skórze pojawi się uczulenie. Skuteczne odciąganie wody, gwarantuje bardzo krótki czas schnięcia – nawet do 1 h. Nie stosujemy metody parowej w czyszczeniu tapicerki materiałowej. Fizyczne wtłoczenie tych zabrudzeń w głąb siedziska nie jest skuteczną metodą czyszczenia, a przypomina „zamiatanie pod dywan”. Przy wyższych, np. letnich temperaturach ukryte w ten sposób zabrudzenia powracają na tapicerkę. Woda w jakimkolwiek stanie skupienia, pod jakimkolwiek ciśnieniem nie reaguje z większością zabrudzeń (białkowych, tłuszczowych) dlatego odradzamy ten sposób czyszczenia tapicerki.

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej - od 200 zł

Czyszczenie tapicerki skórzanej jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale ma na celu przedłużenie jej życia. W żadnym wypadku nie może wiązać się z jej uszkodzeniem. Mając tę świadomość delikatności tej struktury zdecydowaliśmy się używać tylko najlepszych kosmetyków gwarantujących skuteczność i bezpieczeństwo firmy Colourlock®. Każdorazowe czyszczenie powierzchni skórzanej obligatoryjnie wiąże się z jej impregnacją. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować trwałość efektu naszej pracy oraz to, że skóra po takim zabiegu nie będzie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki takiemu zabiegowi przedłużymy jej żywotność, oraz polepszymy kondycję.

Dlatego po pierwsze dokładne czyszczenie. Po drugie zawsze – impregnacja.

Czyszczenie i konserwacja plastików - od 30 zł

Wnętrze naszego pojazdu bezpośrednio wpływa na komfort podróżowania tak samo jak układ jezdny. Cały kokpit, czyli elementy powierzchni tworzyw sztucznych i metalowych znajdujące się wewnątrz samochodu to często niestety najbardziej niedoceniany przez właścicieli jego element. Przez dokładne oczyszczanie zapewniamy eliminację wszelkich nieczystości oraz roztoczy nawet pomiędzy szczelinami z tworzyw sztucznych. Środki, które używamy znacząco różnią się od tych używanych na co dzień dostępnych w sklepach.

To trochę tak jakby cofnąć czas. Powłoka ochronna zapewni blask i głębię kolorów na wiele miesięcy przez procesy jej impregnacji. To również doskonała ochrona przed światłem UV, który powoduje efekt starzenia się plastiku. Rezultaty tego procesu często są zaskakujące i pozwalają przywrócić wnętrze do stanu salonowego lub nawet lepszego

Back to top