Wodorowanie silnika

Wodorowanie silnika – zabieg poprawiający kondycję samochodu

Wodorowanie silnika to nieinwazyjna metoda służąca do czyszczenia silnika, poprawiająca jego sprawność oraz przedłużająca żywotność. Dzięki niej możemy w łatwy sposób pozbyć się osadów węglowych z podzespołów, które to mogą powodować przedwczesne uszkodzenie silnika czy jego dysfunkcję. Dodatkowo poprzez wodorowanie wpływamy na redukcję wydalanych z rury wydechowej spalin, co ma bardzo duże znaczenie w kontekście ekologii.
Wodorowanie silnika to coraz częściej wybierana przez posiadaczy samochodów usługa, ponieważ znacząco wpływa na jakość pracy silnika. Poza tym, każdy użytkownik samochodu stara się tak o niego zadbać, aby uniknąć niechcianych napraw. Usługa ta ze względu na swoją cenę jest dostępna dla każdego, a sam proces trwa 60 minut. Podczas wodorowania nie ingerujemy w silnik, nie rozbieramy go na części pierwsze, lecz jedynie odczepiamy rurę dolotową.

Jakie korzyści niesie wodorowanie silnika?

– Silnik pracuje o wiele ciszej

– Silnik jest bardziej dynamiczny,

– Zmniejszenie emisji spalin. Problem czarnego dymu znika od razu

– Zmniejszenie się turbo dziury,

– Silnik staje się o wiele bardziej elastyczny,

– Parametry silnika wracają do niemalże fabrycznych wartości,

– Zredukowanie spalania paliwa dzięki czemu ekonomiczniej jeździmy

Nasze urządzenie

Nasze urządzenie generuje 2300 litrów gazu na godzinę. Przeznaczone jest do stosowania w silnikach o pojemności od 0,1 litra aż do 30 litrów. Ilość gazu jest regulowana w zależności od potrzeb, więc każdy silnik dostanie taką dawkę jaką potrzebuje. Nasza maszyna jest odpowiednia dla wszystkich typów silników, zarówno samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, łodzi, ciężarówek, autobusów. Może być stosowany w każdym silniku, niezależnie od stosowanego paliwa kopalnego: oleju napędowego, benzyny, biodiesla itp.

Urządzenie posiada unikalny system bezpieczeństwa, który umożliwia pracę tylko wtedy, gdy silnik pracuje. Wyłącza się automatycznie, gdy silnik przestanie działać. Ma to ogromne znaczenie, pozwala to zapobiec gromadzeniu się gazu w silniku.

Back to top